Astroloji Okulu Nerede Var

Astroloji Okulu uluslararası anlamda kabul edilmekte olan yüksek niteliklere sahip astroloji eğitimi sunan ve bu eğitimi ülkenin genelinde yaygınlaştırma amacı güden 2005 yılında kurulmuş bir okuldur. Astroloji Okulu nitelikli bir eğitim sunmanın yanı sıra etkin bir eğitim sunmakta ve ülke bazında aktif ve işbirlikçi bir eğitim sunmaktadır.

Bu okuldaki eğitim sistemleri ve eğitmenler

Okulun öğrencilerine sunmuş olduğu modern ve klasik yöntemleri harmanlanmış yeni bir eğitim öğretim sistemi mevcuttur. Temel olarak verdikleri eğitim seviyesi tamamlandığında astroloji alanında uzmanlaşılması için gerekli bilgiler verilmektedir. Bu okulda açılan Dünya Astrolojisi, Ezoterik Astroloji, Medikal Astroloji Kozmik Astroloji, Seçim ve Soru Astrolojisi gibi birçok çeşitli alanda uzmanlaşma imkanı verilmektedir.

Bu okul nerede bulunmaktadır?

AstroArt Astroloji Okulu, eğitimini üniversite çıtası altında vermektedir. 2014 yılından itibaren Girne Amerkian Üniversitesi rektörlüğü ile imzalanan bir protokol gereği bu eğitim kampüste bulunan öğrencilere verilmektedir. %70 başarı oranı elde etmiş olan bu bölüm rektörlük tarafından onaylanmış sertifika vermesi ile de birçok öğrenciyi çekmektedir. Bu okul batı ve doğu kültürlerini sentezleyen ve iki kıtayı birbirine bağlamış olan İstanbul şehrinde yer almaktadır. Şehir yüzyıllar boyunca kültürler arasında bir geçiş köprüsü niteliği taşımaktadır. Uluslararası anlamda astrolojide yaşanan her gelişmeyi takip eden ve ev sahipliği yapabilen bir merkezdir. Bu anlamda yeni jenerasyon bu bölüme daha çok ilgi göstermekte ve daha popüler bir kitleye sahip olmaktadır. İstanbul’da yer alma sebebi ile de tercih edilmekte olan bu okul, misyonu ve vizyonu ile ileri görüşlü ve teknolojiyi takip eden bir okul konumundadır. Bu okuldan alınmış olan sertifika, diploma ve temsilcilik belgeleri ile sadece ülkemizde değil diğer ülkelerde de geçerlilik gösteren bir diploma niteliği taşımaktadır.