Honeywell Dolphin 6100

Alanının başarılı isimlerinden biri olan Honeywell firmasının en çok tercih edilen ürünlerinden birisi olan Honeywell Dolphin 6100, şık görünümü ve kullanıcı dostu olması nedeni ile kullanıcılarının beğenisini kazanmış durumdadır.

247 gram ağırlığında olan bu hafif cihaz, boyutundan beklenmeyecek işlevlere sahiptir. Geniş tuş takımı sayesinde kolay ve hatasız veri girişini mümkün kılan cihaz, uzun şarj ömrü ile de tercih edilmektedir. Otomatik ekran parlaklığı ayarlama özelliği ile bulunduğu ortamın ışık miktarına göre optimum ekran parlaklığını belirleyen cihaz, üstün şarj tasarrufu sağlamakta ve sizi uzun çalışmalar sırasında yarı yolda bırakmamaktadır.

Uzaktan bağlantı özelliği sayesinde, tek bir cihaz üzerinden diğer cihazlara erişim imkânı sağlayan Dolphin 6100 ile işletmenizde bulunan tüm personelin cihazlarını birbiri ile bağlayabilir, kolaylıkla haberleşmelerini ve her şeyin sizin kontrolünde ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

Endüstriyel alanlarda kullanım amacı ile tasarlanmış olan Honeywell Dolphin 6100, 1 boyutlu ve 2 boyutlu barkodları okutmak için kullanılabilmektedir. Ayrıca sahip olduğu lazer teknolojisi sayesinde, yıpranmış barkodların okunmasını dahi yapabilmektedir. Ayrıca cihaz yalnızca barkod okumak ile kalmaz, elektronik imza kaydedebilir ve dijital görüntü almanıza imkân verebilir.

Okuttuğunuz barkodların ya da elde etmiş olduğunuz verilerin raporunu almak için kablosuz ağ bağlantılarını kullanarak, yazıcınız ile bağlantı kurabilir ve uzaktan çıktı emrini verebilirsiniz. Bu sayede, siz döküm sayımı yapmakta iken, raporlarınız masanızda hazır olarak sizi bekleyecektir. Honeywell Dolphin 6100 ile işleriniz daha hızlı ilerleyecek ve zamanınız size kalacaktır.