Honeywell Dolphin 6500

Honeywell Dolphin 6500 yalnızca bir el terminalinden beklenenleri sunmak ile kalmamış, çok daha fazlasına sahip olmanızı sağlamıştır. Ürün tedarik, stok, depolama, lojistik, toptan ve perakende satış, mağazacılık gibi birçok alanda kullanılabilecek bu ürün sayesinde, zamanınızı çok daha verimli bir şekilde kullanacaksınız. 28 adet numeric tuş ve 52 adet alfanumeric tuştan oluşmakta olan tuş takımı tasarımı ile kullanıcı dostu olan bu ürün sayesinde veri girişlerinizi hızlı ve hatasız bir şekilde tamamlayabileceksiniz.

Windows Embedded Handheld 6.5 işletim sistemine sahip olan cihaz, birçok eklentiyi çalıştırabilme kapasitesine sahiptir. Uzaktan kontrol yazılımını da bulundurmakta olan ürün, ne kadar uzakta olur iseniz olun, cihazlar arasında bağlantı oluşturma ve eş zamanlı güncellemelere olanak vermekte ve cihazların kontrolünün tek bir merkez noktasından yapılmasına izin vermektedir.

Renkli ve dokunmatik ekrana sahip olan Honeywell Dolphin 6500 ile kullanışı ve dayanıklılığı tek bir cihazda bulabileceksiniz. Tüm güvenlik deneylerini başarı ile tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan cihaz, 1,2 metreye kadar olan mesafelerden beton zeminlere düşse dahi, performansını azaltmadan çalışmaya devam edebilmektedir. Ayrıca geçirgen olmayan ürün içeriği sayesinde, nem, toz, su gibi maddelerin cihaz işine erişimini engellemeyi başarmıştır.

Honeywell Dolphin 6500, 128 MB’lık dâhili hafızaya sahiptir. Kullanıcıları tarafından gerekli görülmesi durumunda SD hafıza kartı destekleme özelliği sayesinde hafızası 2 katına kadar çıkabilmektedir. Ayrıca arttırılabilir hafızası yeterli gelmediği takdirde, USB girişi ile bağlantı kurularak bellek depolamasına imkân vermektedir.