Honeywell Dolphin 7600

Honeywell Dolphin 7600 cihazı bir el terminalinden beklenilenden çok daha fazla özellik ile donatılmıştır. Honeywell Dolphin 7600 sahada çalışan personellerin kullanımı için ideal bir cihazdır. GSM destekli olması sayesinde, wifi bağlantısı kuramayacağınız bölgelerde 3G bağlantısı sayesinde hızlı internet bağlantısına sahip olursunuz. Böylelikle ne kadar uzakta olursanız olun, internet üzerinde dosya aktarımı sağlayabilir, diğer cihazlar ile etkileşim halinde olabilirsiniz. Ürünün GSM özelliği ile merkezde bulunan çalışanlar, her an sahada toplanan verilere ulaşabilir ve bu veriler üzerinde inceleme yaparak sınıflandırabilirler.

Bu el terminali yalnızca 1 boyutlu ve 1 boyutları barkotları okumak ile kalmaz, lineer barkodları ve kare kodları da başarı ile tarayabilir. Microsoft Windows Mobile 6.5 işletim sistemine sahip olan cihaz hızlı ve ergonomik kullanımı ile iş verimini de arttırmaktadır.

Honeywell Dolphin 7600 yalnızca 406 gram ağırlığında olup, bu hafif cihazdan beklenmeyecek özelliklere sahiptir. 128 MB dâhili hafızaya sahip olup SD kart desteği bulundurmaktadır. Gerekli görülür ise, 128 MB büyüklüğüne kadar hafızasını arttırmak mümkün olacaktır. Ayrıca daha büyük dosyaları depolamanız gerekli ise, USB girişi sayesinde, depolamanız gereken dosyaları USB belleğinizde saklayabilirsiniz. RS232 ve IrDA kablosuz bağlantı seçenekleri bulundurmakta olup, hızlı aktarım özelliği ile de beğenileri üzerinde toplamayı başarmıştır. Tüm dayanıklılık testlerini geçmiş olan Honeywell Dolphin 7600 cihazı, kolay kullanımı ile tüm saha çalışmalarınızda size yardımcı olacaktır.