Honeywell Dolphin 7800

Honeywell firması tarafından üretilmiş olan Honeywell Dolphin 7800, android sisteme sahip olması nedeni ile kategorisinde bulunan rakiplerinden bir adım öne çıkmıştır. Honeywell Dolphin 7800 zorlu çalışma şartlarına uyum sağlayabilen ve işlerin daha hızlı daha hatasız şekilde tamamlanmasını sağlamayı amaç edinmiş bir cihazdır.

Standart ve genişletilmiş batarya çeşitlerine sahip olan cihaz, kullanılan bataryaya göre; 424 ve 380 gram ağırlığına sahiptir. Bir cep telefonu boyutuna sahip olan cihaz ile ihtiyacınız olan her şeye sahip olabilirsiniz. Bu ürüne sahip olduğunuzda yalnızca barkod okutma ile kalmayacak, GSM özelliği ile internete bağlanarak düzenli olarak maillerinizin kontrolünü, dosya aktarımını gerçekleştirme imkânı tanıyacaktır. Ayrıca Honeywell Dolphin 7800 cihazına sahip iseniz, personelinizde bulunmakta olan cihazların arasında ağ bağlantısı kurabilir ve siz de merkezi cihazdan her an kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm dayanıklılık testlerinden geçmiş olan Honeywell Dolphin 7800, 1,2 metreye kadar olan yüksekliklerden, beton zemine düştüğünde dahi çalışmasını sürdürmektedir. Nem, toz, su gibi maddeleri geçirmeyen cihaz, -10 dereceden 50 dereceye kadar olan sıcaklık değerlerinde çalışabilmekte ve daha geniş bir aralıkta da kapalı halde muhafaza edilebilmektedir. Bu özellikleri ile zorlu çalışma şartlarına uyum sağlayacağını kanıtlamış olan ürün, yalnızca 324 gram ağırlığında ve bir cep telefonu boyutlarındadır. 256 MB boyutunda hafızaya sahiptir ve ayrıca, SD hafıza kartını desteklemektedir. Honeywell Dolphin 7800 Gerekli görür iseniz hafıza arttırımına gitmenize imkân sağlamaktadır.