Honeywell Dolphin 7800hc

Honeywell firmasının tecrübeleri doğrultusunda tasarlanmış olan Honeywell Dolphin 7800hc, öncelikle sağlık sektöründeki ihtiyaçları gidermeyi amaçlamıştır. Honeywell Dolphin 7800hc geliştirilirken öncelik, hastaların ve personelin güvenliğine verilmiştir. Sağlık sektöründe kullanılan her türlü ürünün düzenli olarak sterilize edilmesine önem verilmektedir. Bu el etiketi de, üretilmiş olduğu madde sayesinde kimyasal maddelerden zarar görmemekte ve performansında düşüş göstermemektedir. Yalnızca kimyasal maddelere karşı değil, nem, su, toz, gaz gibi dış etmenlere karşı da dayanıklı olan cihaz, her türlü dayanıklılık testini başarılı ile geçmiştir. Ayrıca 12 metreye varan yüksekliklerden beton zemine düştüğünde dahi, hasarsız bir şekilde çalışmaya devam etmektedir.

Yalnızca 362 gram ağırlığında, bir cep telefonu görünümünde olan cihaz, hafif ve kolay taşınabilirliği ile kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. Çizgi barkodları başarı ile okumak ile kalmayıp, kare kodları güvenli bir şekilde tarayabilmektedir. 3.0 mega pixel kamerası ile yüksek kaliteli görüntü yakalama ve video çekme işlevlerini de yerine getirebilmektedir. 32 adet geniş tuştan ya da Q klavyeye sahip tasarımları ile kolay veri girişini sağlamakta ve hata riskini minimize etmektedir.

-10 derece ve 50 derece arasındaki geniş sıcaklık aralığında çalışabilmekte olan Honeywell Dolphin 7800hc daha geniş sıcaklık değerleri arasında ise, kapalı olarak muhafaza edilebilmektedir. Cihaz Windows Embedded Handheld 6.5 işletim sistemine sahip olup, birçok eklentiyi destekleyerek, el terminalinizi özelleştirmenize imkân vermektedir.