Honeywell Dolphin 9700

Honeywell firması tarafından üretilmekte olan Honeywell Dolphin 9700, zorlu çalışma şartları için tasarlanmış olan bir cihazdır. Bu çok yönlü cihaz sayesinde, barkod okutabilir, veri girişi sağlayabilirsiniz. Ayrıca yalnızca depo ve stok bölümünde değil perakende satış alanında da bu ürünü kullanmanız işlerinizi kolaylaştıracaktır.

Honeywell Dolphin 9700 445 gram ağırlığına sahip, oldukça hafif bir üründür. Tasarımı sayesinde ise, tek el ile taşınabilmeyi mümkün kılmıştır. -10 derece ve 50 derece sıcaklık değerleri arasında çalışmakta olan bu cihaz, daha geniş sıcaklık aralıklarında ise kapalı olarak saklanmalıdır. Ayrıca tüm dayanıklılık testlerinden başarı ile geçmiş olup, kaza sonucu 1,2 metreye kadar olan yüksekliklerden beton zemine düşmesi sonucunda dahi, yüksek performans ile çalışmasını sürdürebilmektedir. Ergonomik olarak tasarlanmış olan cihaz, Q klavyeye sahip olması ile veri girişini kolaylaştırmıştır.

Windows Mobile6.5 işletim sistemine sahip olan el terminali, birçok uygulamayı desteklemektedir. Cihazınıza yükleyeceğiniz uygulamalar sayesinde, kullanacağınız alan için özelleştirme sağlayarak, daha verimli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Yüksek çözünürlüğe sahip kamerası sayesinde, yalnızca barkod okumak ile kalmaz dijital görüntü ya da video da yakalayabilir.

Honeywell Dolphin 9700 256 MB’lık dâhili hafızaya sahip olup, istenildiği takdirde desteklemekte olduğu SD hafıza kartı özelliği sayesinde 1024 MB büyüklüğüne kadar hafıza arttırımına gidilebilmektedir. Ayrıca bluetooth, WLAN, ırDA, USB gibi bağlantı seçenekleri sayesinde, dosyalarınızı farklı alanlarda da depolayabilmenize imkân vermiştir. Bağlantı seçeneklerini dosya aktarımın yanı sıra diğer cihazlar ile senkronize olmak ya da yazıcı ile bağlantı kurarak çıktı alımını sağlamak için de kullanabilirsiniz.