Honeywell Dolphin 9900

Honeywell Dolphin 9900 el terminali, toptancı olarak çalışmakta olan büyük şirketlerin kullanımı için üretilmiş olan, profesyonel bir el terminalidir. Honeywell firmasının alanındaki uzmanlığı ile üretilmiş olan Honeywell Dolphin 9900 cihazı sayesinde, depo sayımları artık saatlerce sürmeyecek. Çalışanlarınız daha hızlı ve güvenilir bir şekilde sayım yapabilecek. Ayrıca teknolojinin son noktasında bulunmakta olan ürün sayesinde, tüm sayım işlerinin ve barkod okutmalarının güvenli bir şekilde yapıldığından da emin olabileceksiniz.

Bu cihaz sayesinde ana makine ve diğer makineler arasında ağ bağlantısı kurma imkânı bulabileceksiniz. Kurulan ağ sayesinde, personelleriniz ve siz her an haberleşebilecek siniz ve merkez makine üzerinden, tüm cihazlarda yapılmakta olan işlemleri kontrol edebileceksiniz. Yerel ağ bağlantınıza dâhil edeceğiniz barkod yazıcısı sayesinde, yazıcının yanına gelmenize gerek kalmadan barkodları hazırlayıp, yazdırabileceksiniz. Ayrıca yazıcı ile bağlantı kurmak ya da farklı cihazlar arasında dosya aktarımı yapmak için 802.11 b/g ve RS232 kablosuz bağlantılarını da kullanabilirsiniz. Kablosuz ağ bağlantılarına alternatif olarak USB aygıtı girişi sayesinde, bellek ile arasında bağlantı kurabilirsiniz. USB girişi, el terminalinizde bulunan dosyaları güvenli bir şekilde depolamanız için bellek kullanmanıza imkân sağlayacaktır.

Yalnızca 600 gram ağırlığında olan bu cihazın, 1024 MB dâhili belleği bulunmaktadır. SD kart desteği de bulunmakta olup, gerekli görür iseniz hafızasını arttırmanız mümkün olacaktır. Ayrıca Honeywell Dolphin 9900 geniş sıcaklık aralıklarında çalışabileceğinden sıcak ve soğuk birçok ortamda rahatlıkla kullanabilmenizi sağlayacaktır.