Honeywell Dolphin 9900hc

Honeywell firması tarafından üretilmekte olan Honeywell Dolphin 9900hc el terminali özellikle sağlık alanında çalışmakta olan personelin kullanımı için geliştirilmiştir. Kategorisinde bulunmakta olan benzerlerinden farkını, sağlık alanında rahatlıkla kullanılabilirliğini sağlayan dezenfektasyon uyumu ile ortaya koymaktadır. İçeriğinde bulunan ham maddeler nedeni ile anti bakteriyel bir yapıya sahip olan cihaz, dezenfekte işlemleri sırasında kullanılmakta olan kimyasal maddelerden de etkilenmeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Bu el terminali Microsoft Windows Mobile 6.0 işletim sistemine sahip olup, hızlı ve verimli bir şekilde barkod okuma ve veri toplama işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır. 1/4 VGA 3,5 inç ekranı ile uzun süre görüntü üzerinde çalışmanıza olanak vermektedir. Ayrıca, 56 adet geniş tuştan oluşmakta olan tuş takımı sayesinde veri girişi işlemlerini kolaylaştırmaktadır.

Honeywell Dolphin 9900hc el terminali, 256 MB dâhili hafızaya sahip olup 1 GB büyüklüğüne kadar olan SD kartları da desteklemektedir. Bu el terminali ile daha fazla dosya depolamak istiyor iseniz USB girişi sayesinde dosyalarınızı USB belleğinize aktarabilirsiniz. Ayrıca USB dosya aktarımına alternatif olarak, kısa mesafeler için bluetooth kullanabilirken daha uzak mesafeler için WLAN ya da IRDA kullanabilirsiniz. Diğer cihazlar ile arasında ağ kurulumunu gerçekleştirerek, istediğiniz zaman diğer cihazlara da ulaşabilirsiniz ve güncellemeleri her an kontrolünüz altında tutabilirsiniz. Honeywell Dolphin 9900hc geniş özellik yelpazesinin yanı sıra, büyük darbelere karşı dahi dayanıklı olması ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarmıştır.