Honeywell Dolphin 9900ni

Alanının en iyi firmalarından biri olan Honeywell firması tarafından geliştirilmiş olan Honeywell Dolphin 9900ni ile bir el terminalinden beklediğinizin çok daha fazlasına sahip olacaksınız. Honeywell Dolphin 9900ni Microsoft Windows CE 6,1 işletim sistemi ile çalışmaktadır. 600 gram ağırlığında olan bu cihaz, uzun süreli ekran kullanımı işin özel olarak tasarlanmış olup, 3,5 inç büyüklüğünde bir ekrana sahiptir. Ayrıca 56 adet alfanumeric ve 35 adet de Numerik tuş takımından oluşmaktadır. Geniş tuş takımı sayesinde, bilgi girişini kolaylaştırmakta ve hata yapma riskini minimize etmektedir.

Ekstra dayanıklı yapısı ile kategorisindeki benzerlerinden öne çıkmayı başarmış olan bu el terminali, 1,5 metreye kadar olan yüksekliklerden betona düşse dahi, sorunsuz olarak çalışmaya devam etmektedir. Ayrıca yalnızca nem, su ve toza karşı değil ortamda bulunan gaz, yağ ve kimyasal maddelere karşı da dirençli olması nedeni ile kimyasal bulundurmakta olan depolarda dahi kullanılabilme imkânı sunmaktadır. -10 dereceden +50 dereceye kadar olan sıcaklık aralığında çalışma performansını azalma olmadan sürdürebilmektedir.

Tek bir ana cihaz üzerinde verileri toplama kabiliyetine sahip bu ürün ile diğer cihazlar arasında ağ bağlantısı kurarak tüm cihazları senkronize etme imkânı da bulabileceksiniz. Böylelikle iş yerinizdeki tüm personel, aynı verilere ulaşabilecek ve yapılacak değişiklikler tüm cihazlarda görülebilecektir. Ağ bağlantısına alternatif olarak bluetooth ve WLAN bağlantıları da yapabilmeniz mümkün olacaktır. Alternatif ağ bağlantıları ile dosya aktarımlarını hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir, Honeywell Dolphin 9900ni cihazınızda bulunmakta olan bilgileri USB destekleme özelliği sayesinde USB belleğinizde depolayabilirsiniz.