Intermec PF2i Genel ve Teknik Özellikleri

Intermec PF2i EasyCoder, barkod yazıcısının en önemli özelliklerinden bir tanesi yarı endüstriyel uygulamalar için üretilmiş olması ve de cihazın magnezyum bir gövdeye sahip olması sebebiyle de hem dayanıklı hem de hafif olmasıdır. Intermec PF2 i’nin yazıcı kafasını rahatlıkla değiştirebileceğiniz gibi, teknik bir desteğe veya ekipmana da ihtiyaç duymazsınız.

Çok fazla yer kaplamayan, güvenilir, kaliteli ve de müdahale etmesi kolay olan bu cihazın kullanımı da kolaydır. Metal kasası sağlam olup, sizin zamandan da tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Etiket formatları yazıcıda oluşturup, basit veri girişleri sayesinde etiket haline dönüştürülür. Intermec PF2İ nin kullanımına elverişli olan uygulamalardan bazılarına örnek verecek olursak; Hastaneler, Bankalar, Havaalanı uygulamalarında bagaj etiketi ve de biniş kartı, Tiyatrolar, Giyim Sanayi de ve Tekstil Sanayisinde, Ağır Endüstrileri verebilmekteyiz. Dolayısı ile uygulama alanlarına baktığımızda, pek çok alanda hem de farklı alanlarda görebilmekteyiz.

PF2i’nin genel teknik özelliklerinden bahsedecek olursak; Flash 4MB ve baskı genişliğinin 56 mm olduğunu belirtmemiz gerekir. Ayrıca, baskı hızı 200 mm/sn ve de USB bağlantısı bulunmaktadır.300 dpi veya 203 dpi çözünürlüğe sahip olan bu ürün, Termal baskı ve Direkt Termal baskı özelliklerine da sahiptir.

Intermec’in dışında olan diğer yazıcıların uygulamalarına da kolaylıkla uyarlanabildiği gibi, diyelim ki cihazınızı Intermec PF2i ile değiştirdiğiniz, tekrar yazılım yapmanıza da gerek bırakmamaktadır. Her uygulamada rahatlıkla kullanılabilmektedir.