KUŞE ETİKET

Kuşe etiket, arkası yapışkanlı ve önlerine parlak sefelon veya mat sefelon çekilerek oluşturulan etiket çeşididir. Kuşe etiketler; Baskılı veya baskısız olarak iki gruba ayrılır.

Baskılı kuşe etiketler; baskılı kuşe etiketler üzeri parlak ve pürüzsüz olan etiketin üzerine sipariş doğrultusunda kaliteli bir baskı sistemi ile istenilen bilgiler veya ikaz işaretleri, fiyat, numara, girilmek istenen yazı ve figürler belirlendikten sonra beyaz kuşe kağıda veya değişik renklerdeki kağıtların üzerine basım işlemi üretici firma tarafından gerçekleştirilir. Bu sayede istediğiniz sayıdaki etiketi her an yanınızda hazır olarak bulundurarak sadece yapışkanı koruyan kağıttan kurtularak, istediğiniz bölgeye kolayca yapıştırabilirsiniz.

Yada ben standart bir yazı, numara veya karakteri sürekli kullanmıyorum her seferinde değişik bilgileri bir yerlere etiket sayesinde yapıştırmak istiyorum diyenlerden iseniz, baskısız kuşe etiketler tamda sizin için hem kullanışlı hem de çok hesaplı. Dilerseniz Riban baskı yöntemi ile istemiş olduğunuz yazı yada karakteri yazıcıdan etiketin üzerine çıkartabilir ve istediğiniz bölgeye rahatlıkla yapıştırabilirsiniz. İsterseniz de göndermek istediğiniz resmi bir evrak üzerine; gönderilen kişi bilgilerini, yada sevdiğinize gönderdiğiniz bir mektuba adres bilgilerini aktararak yapıştırabilirsiniz.

Kuşe etiketler istenilen ebatlarda üretilebilir. Kuşe etikette dikkat edilmesi gereken bir husus var oda kağıt olmasından dolayı su veya başka bir sıvı ile temas etmeyecek bölgelere etiketlenmesidir.