Modanisa Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Modanisa Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Modanisa abiye elbise modellerini incelemek istediğinizde karşınıza bir çok farklı model çıkacak. Siz bu kadar çok seçeneğin içerisinden bedeninizi (34 bedenden başlayarak 54 bedene kadar), istediğiniz rengi (28 farklı renk seçeneği), fiyat aralığını (59 TL’den 1.900 TL’ye kadar) markasını ve desenini seçerek bu sayıyı en aza indirebilirsiniz.  Modanisa Tesettür Abiye Elbise Modelleri

İlk olarak balıkçı yaka 94 adet üründen oluşuyor ve hepimizin de bildiği boynu saran katlanabilen yakadan oluşan abiyeler. Bebe yaka 29 adet ve günümüzde oldukça moda haline gelen ucu yuvarlak yakalar. Bisiklet yaka 781 farklı modeli ile en çok kullanılan ve bilinen yakalardan birisi ve bilmeyeniniz yoktur diye düşünüyorum ama kısaca söylemek gerekirse yuvarlak yaka da diyebiliriz. Daha sonra sivri yaka 22 ve yine çokça kullanılan hakim yaka en fazla modeli ile 800 adet kare yaka 1, kayık yaka 2, v yaka 22 adet olarak sergileniyor.

Sizlere kısaca desen kısmını anlatmak istiyorum. Olmazsa olmaz leopar desenli 9 adet, puantiyeli 11 adet, çizgili 4 adet, çiçekli 71 adet, geometrik 1 adet ve karışık olarak geçen ( 1 ve 1den fazla desen içeren) modelden ise 222 adetModanisa Tesettür Abiye Elbise Modelleri bulunmakta. Pullar, danteller, çeşitli boncuklar, taşların mevcut olduğu abiyelerden seçim tamamen size kalmış.
Düğün, nişan, kına, söz gibi tüm özel günleriniz için desen ve işlemeli tasarımlar ve uygun türban şal modelleri ile Modanisa sizin için vazgeçilmez olacak.

• Ve son Modanisa’nın kısa süreliğine sunduğu sepette anında 50 TL (Minimum 150 TL’lik alışverişlerde, 30 TL 250 TL’lik alışverişlerde, 50 TL indirim 350 TL’lik alışverişlerde ise 70 TL olacak şekilde) indirim fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ederim.
• Size yakışacak en güzel abiyeyi bulmanız dileğiyle.