Toshiba B-FV4T Fiyatı

Barkod yazıcılarına ihtiyaç duyan sektörler, sağlam, kaliteli, ergonomik, şık ve ekonomik bedellere sahip bulunan Toshiba B-FV4T serisi barkod cihazlarını tercih etmektedir.  Cihaz sayılan özelliklerinin yanında, bilinen tüm barkod yazıcı dilleri ile uyum içinde çalışması ve mevcut sistemler üzerinde değişiklik yapılmasına neden olmaması gibi nitelikleri ile de tercih edilen bir ürün konumundadır. Mükemmellik ifadesini kalite ile birleştirerek ihtiyaç sahiplerine sunan B-FV4T serisi barkod yazıcı, güçlü etiket baskısı sayesinde işletmelere profesyonel çözümler sunmaktadır. Standart ara birimleri, kullanım kolaylığı ile bakım kolaylığı ve tükettiği enerjinin minimum seviyelerde olması, cihazın ihtiyaç sahiplerine yönelik faydaları olarak bilinmektedir. Ayrıca uzun şeritler kullanılabilir olması ve yazıcı hizmetlerinin yönetilebilmesi, ihtiyaç sahiplerine yönelik faydalar arasında yer alan diğer özellikleridir. B-FV4T serisi barkod yazıcı, kullanım kolaylığının yanında, yazdırma maliyetlerinin düşük seviyelerde kalması nedeni ile de oldukça fazla tercih edilen bir ürün çeşididir.

Toshiba B-FV4T Serisi Barkod Cihazının Özellikleri

Toshiba B-FV4T serisi barkod yazıcı, direkt termal olarak bilinen ribonsuz yazdırma ve termal transfer olarak bilinen ribonlu yazdırma tiplerinde baskı yönetimine sahiptir. Cihazın çözünürlüğü 203 dpi’dir. Bu çözünürlük oranı isteğe bağlı olarak 300 dpi’ye kadar çıkartılabilmektedir. Hızlı baskı ifadesinin altında 152.4 milimetrelik baskı hızı gerçeği yatmaktadır. Ayrıca B-FV4T cihazı, 203 dpi çözünürlük ile 995 milimetre baskı uzunluğu elde etmektedir. Baskı genişliğinin maksimum 108 milimetreye kadar çıkması da ürünün ilgi çekici diğer bir özelliğidir. Bağlantı tipleri olarak, LAN, USB, paralel port ve seri port kullanılmaktadır. Cihazın göze çarpan tasarımları arasında, cihaza, ekstra kesici aparatı, sensor modülü, tuş takımı ve harici etiket standı eklentilerinin takılabilme özellikleri de yer almaktadır. Ribon ve etiket hariç 2.4 kilogram olan ağırlığı ve 220 x 279 x 182 milimetrelik küçük ebatları B-FV4T serisi barkod cihazının kolay taşınabilmesine ve yerleştirilmesine ya da bulunduğu ortam ile uyum sağlamasına neden olmaktadır.

Toshiba B-FV4T Avantajları

Toshiba B-FV4T barkod yazıcısı, uygun fiyatlar ile ihtiyaç sahiplerine sunulmakta, mükemmel tasarımını kalite ile birleştirmekte ve yazdırma maliyetlerini minimum seviyelerde tutmakta olan üstün nitelikli bir cihazdır.