Yamaha P-105

Yamaha P-105 dünyaca bilinen CFIIS büyük konser piyanosunun temiz ses kaydı ile oluşturulan ve ilk defa “Pure CF Sound Engine” teknolojisinin kullanıldığı, akustik piyano ve ses tonuna sahip taşınabilir dijital bir piyanodur. Graded Hammer teknolojisi sayesinde bas tonlarının daha ağır, tiz tonlarının ise daha hafif tuş vuruşlarına duyarlıdır. Tuş yapısı ile sert, orta, yumuşak ve sabit tuş dokunuş duyarlılığına sahiptir.

P-105’e yeni eklenen 5cm x 2 ebatlarındaki tweeter ve 12cm x 2 ebatlarındaki tam daire hoparlörlerin stratejik yerleşimi, sesin dolgun, zengin, dengeli ve doğal yayılmasını sağlar. Piyanist Tarzı sizlere 10 farklı akor sunmaktadır. Ses kalitesi yüksek çok sesli bu akorlar sayesinde piyano resitalinizi akustik bir şölen ile taçlandırırken, farklı davul ritimleri ile resitalinizi iki kişilik bir orkestraya dönüştürebilirsiniz. 132,6 cm genişliğinde, 29,5cm derinliğinde ve 16cm et kalınlığındaki YAMAHA P105 dijital piyano 11kg’dır ve bu sayede kolaylıkla taşınabilir. Reverb, IAC, Damper Resonance gibi efektlerin yanı sıra P-105, Yamaha teknolojisi ile kaydı oluşturulan 14 adet demo ve 50 adet preset piyano parçasıyla kayıt ve playback sunumlarınızda yardımcı rol oynar.

Bilgisayara direkt bağlantı sağlayan USB TO HOST özelliği sayesinde çeşitli notasyon ve müzik prodüksiyon aplikasyonlarınızı rahatlıkla aynı anda bilgisayarınıza bağlayabilir, canlı kayıtlar için AUX LINE OUT çıkışını kullanabilirsiniz.